Vi använder oss av cookies för att göra din upplevelse bättre.

Ladda ner vår nya app!

Stockholmsmässan lanserar nu en helt ny app. I denna samlar vi alla våra egna event, och ersätter därmed Gymnasiemässans tidigare app.


Med Stockholmsmässans app får du en översikt av vad som sker på plats, både gällande våra program samt vilka företag som ställer ut. Du som besökare kommer att på ett helt nytt sätt kunna förbereda ditt besök genom att spara de programpunkter och utställare som du är intresserad av. Du finner även praktisk information så som biljettköp, hur du bäst tar dig till mässan samt vilka restauranger du kan besöka.

Om du vill ha en direktlänk via ett sms klicka här och skriv in ditt telefonnummer »


Ladda ner Stockholmsmässans nya app här (App store)»


Ladda ner Stockholmsmässans nya app här (GooglePlay)»

Eller scanna av qr-koderna nedan:

 Iphone:

qr iphone 

 

 

 

 

 

 

 

 

Android:

qr Android

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Appen kan laddas ned fr o m slutet av september månad.